DZIAŁ SPRZEDAŻY

Mateusz Pabiasz

Dyrektor Działu Sprzedaży

  
886-881-487


mpabiasz@dostawczaki.online

DZIAŁ SPRZEDAŻY

INFOLINIA

 
886-881-257


biuro@dostawczaki.online

Dawid Imiolczyk

Specjalista ds. sprzedaży i finansowania pojazdów dostawczych

 
886-881-997


dimiolczyk@dostawczaki.online

Kamil Kijanka

Specjalista ds. sprzedaży i finansowania pojazdów dostawczych

 
886-881-592


kkijanka@dostawczaki.online

Grzegorz Sawicki

Specjalista ds. sprzedaży i finansowania pojazdów dostawczych

 
886-881-366


gsawicki@dostawczaki.online

SZUKASZ PRACY ?

Dołącz do naszego zespołu !
Wyślij swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji



biuro@dostawczaki.online

DZIAŁ FINANSOWANIA I UBEZPIECZEŃ

Waldemar Arendarski

Dyrektor Działu Finansowania i Ubezpieczeń

 
886-881-861


warendarski@dostawczaki.online

Weronika Stachowska

Specjalista ds. finansowania i ubezpieczeń pojazdów

 
886-881-269


wstachowska@dostawczaki.online

SZUKASZ PRACY ?

Dołącz do naszego zespołu !
Wyślij swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji



biuro@dostawczaki.online

POZOSTAŁE DZIAŁY

DZIAŁ ROZLICZEŃ


biuro@dostawczaki.online

DZIAŁ ANALIZY RYNKU


oferty@dostawczaki.online

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH


admin@dostawczaki.online


NASZ ADRES:

Dostawczaki.online s.c.
ul. Średnia 3
41-800 Zabrze

POZOSTAŁE DANE:

NIP: 6482791999
REGON: 381536768

nr konta (mBank): 
41 1140 2004 0000 3402 7812 1030
nr konta Kaucje / Zaliczki: 
27 1140 2004 0000 3002 7813 2827

Numer BIC:  BREXPLPWMBK

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami